Nr katalogowy: 137

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 137

Kwiaty i maski, 1937

olej, płótno dublowane; 72, 5 x 55, 5 cm;
sygn. p. d.: z. Pronaszko;