Nr katalogowy: 120
Sad w Kalwarii, 1904
olej, tektura; 13 x 21 cm;
sygn. p. d.: WW
olej, tektura; 13 x 21 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY; z faksymile artysty pośrodku;
oraz nr ze spuścizny artysty: 0005274 (ostatnia cyfra dopisana ręcznie);
Lit.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Aneri Irena Weissowa - Wojciech Weiss. Katalog Wystawy Podróżnej, w cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2013, poz. kat. 245
8 500 zł