Nr katalogowy: 108

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 108

Zima w Nieświeżu

akwarela, gwasz, papier;
25,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: jFałat / Nieśwież
Cena oferowana 16 000 zł