Nr katalogowy: 910

Nr katalogowy: 910

Sekretera w stylu późno biedermeierowskim

dębina, sosna, mahoń; fornir - mahoń,
dębina intarsje - bukszpan (?); 157,5 x 99,5 x 47,5 cm;
Polska, ok. poł. XIX w.