Nr katalogowy: 625
Para świeczników
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm,
Miśnia, XX w.
kolumienkowe, z profilowaną bazą , na kwadratowej podstawie. Tulejki na świecę w formie wazoników ustawionych na kolumnie. Profile i krawędzie ze złoconymi obwódkami, na trzonach barwne kompozycje kwiatowe z żonkilem, polną różą i drobne rzuty kwiatowe;
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm, podstawa 5,6 x 5,6 cm;
sygn. kobaltem podszkl. skrzyżowane miecze, dwukrotnie przeszlifowane, wyciski 3-cyfrowe, czerwienią naszkl.: 38a/37 lub 38a/63, na jednym zielony druk: 53110.
Miśnia, XX w.