Jarosław JAŚNIKOWSKI (ur. 1976)
Nr katalogowy: 419
Koniec XX wieku, 2000
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: JJ 2000
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: JJ 2000
na odwrocie napisy autorskie: JAROSŁAW / JAŚNIKOWSKI / LEGNICA 2000 / NR - 66 / "KONIEC DWóDZIESTEGO / WIEKU" [sic!] obok okrągła pieczęć autorska; do pracy dołączony certyfikat