Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)
Nr katalogowy: 417
Przedstawienie symboliczne II
olej, płótno; 50,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI