Nr katalogowy: 161

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 161

Wiejski kościółek, ok. 1925

olej, płótno naklejone na sklejkę; 43 x 54 cm;
sygn. p. d.: E.Krcha