Nr katalogowy: 150

Edmund Jerzy KANIEWSKI (1909-1982)

Nr katalogowy: 150

Uroczysko, 1947

olej, sklejka; 65 x 79 cm;
sygn. p. d.: Edmund Jerzy Kaniewski, 1947