Nr katalogowy: 146

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 146

W drodze na polowanie

olej, tektura; 35,5 x 49,5 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena sprzedaży 4 200 zł