Nr katalogowy: 144

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 144

Odpoczynek ułana, 1936

olej, płótno, 55,5 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / Kraków/ 1936 / 23/7