Nr katalogowy: 142

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 142

Ułan na koniu, 1934

olej, sklejka; 41 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1934;
Cena oferowana 14 000 zł