Nr katalogowy: 138

Józef KRZYŻAŃSKI (1898-1987)

Nr katalogowy: 138

Pani K. - Portret Katarzyny Kauzal, 1922

olej, płótno; 55,5 x 48 cm;
sygn. p. g.: J. Krzyżański/ 1922; l. d.: LKrzy