Nr katalogowy: 133

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 133

Goździki, 1924

olej, płótno; 60 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1924 / Terlikowski (końcówką pędzla w mokrej farbie);