Janina NOWOTNOWA (1883-1963)
Nr katalogowy: 131
Martwa natura z białymi cyklamenami
olej, tektura; 50 x 66 cm;
sygn. p. d.: JANINA NOWOTNOWA
sygn. p. d.: JANINA NOWOTNOWA