Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 129
Nasturcje, po 1945
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: a.Karpiński.
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: a.Karpiński.
Według przekazu oferenta obraz nabyty bezpośrednio od artysty.
15 000 zł