Szymon MONDZAIN (1890-1979)
Nr katalogowy: 126
Kwiaty w kielichu
olej, płótno; 55 x 38,5 cm
sygn. l. d.: mondzain
olej, płótno; 55 x 38,5 cm
sygn. l. d.: mondzain
na odwrocie: na krośnie dwukrotnie napis ołówkiem (autorski?): Mondzain, na płótnie napis (autorski?) caseine, poniżej czerwona kredką: 2 fois