Nr katalogowy: 119

Karol KOSSAK (1895-1975)

Nr katalogowy: 119

Konie z saniami, ok. 1930

akwarela, papier; 25,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKossak
Cena oferowana 1 500 zł