Nr katalogowy: 116

Piotr Dobiesław Józef POCHWALSKI (?-1990)

Nr katalogowy: 116

Kościółek w Zakopanem

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
42 x 30,5 cm;sygn. p. d.: Piotr Pochwalski