Nr katalogowy: 26

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 26

Ilustracje we wspólnej oprawie

akwarela, tusz, papier, 30,5 x 43 cm (w świetle oprawy)
sygn. po środku monogramem wiązanym: JK
Cena oferowana 17 000 zł