Nr katalogowy: 429

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

Nr katalogowy: 429

Razem po świąteczną rybkę, 2013

olej, płótno; 38 x 33 cm;
sygn. p. d.: J. Pałucha 2013