Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA (1914-2001)
Nr katalogowy: 405
Kompozycja strukturalna, 1964
technika własna, olej, płótno;
51 x 81 cm;
51 x 81 cm;
sygn. p. d.: Paklikowska-Winnicka
na odwrocie nalepka autorska (?) z odręcznie wypisanymi informacjami o pracy