Nr katalogowy: 171

Philip WOUWERMAN (1614-1668) - przypisywany

Nr katalogowy: 171

Para obrazów

1. Scena rodzajowa na targu
olej, płótno dublowane; 43,5 x 34,5 cm
2. Rozmowa przy źródle