Nr katalogowy: 169

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 169

Madonna z Dzieciątkiem

olej, płótno; 100,5 x 74,5 cm.
Kopia obrazu nieokreślonego „pompiera” z XIX wieku.