Nr katalogowy: 167

Adam MALINOWSKI (1829-1892)

Nr katalogowy: 167

Pejzaż zimowy ze sztafażem

olej, płótno naklejone na tekturą, 24 x 35 cm;
sygn. l. d.: A. Malinowski 1869.