Nr katalogowy: 146

Franciszek STREITT (1839-1890)

Nr katalogowy: 146

W altanie

olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków
Cena oferowana 55 000 zł