Nr katalogowy: 137

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 137

W kawiarni

olej, płótno, 70,5 x 58 cm
Obraz wymaga badań, przywołuje skojarzenia
z twórczością Zygmunta Waliszewskliego.
Cena sprzedaży 3 100 zł