Nr katalogowy: 134

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 134

Mały Rynek w Krakowie, 1972

olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA;