Władysław SERAFIN (1905-1988)
Nr katalogowy: 117
Chmury nad górami
akwarela, papier; 37,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin / 1970 ?
(data częściowo schowana pod passepartout)