Nr katalogowy: 116

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 116

Pejzaż z Wiśniowej, 1935

akwarela, papier; 35,5 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rzepiński / Wiśniowa 35.