WITOLD-K (ur. 1932)
Nr katalogowy: 429
GH-1982-84, 1982
akryl, płótno,
117 x 117 cm;
akryl, płótno,
117 x 117 cm;
sygn. p. d.: Witold-K 1982; opisany na blejtramie;
Reprodukowany w: WITOLD-K at Sotheby’s, Warszawa 2008, s. 251
15 000 zł