Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Nr katalogowy: 424
Kokaina, 1981
olej, płótno;
100,5 x 124 cm;
olej, płótno;
100,5 x 124 cm;
sygn. i dat. l. g.: S. MŁODOŻENIEC / 17 VII 1981 u dołu z lewej napis: Cocaine;
na odwrocie nalepka depozytowa: MASP/ dep.666/ MŁODOŻENIEC S
Praca eksponowana m.in. na wystawach:
1984 - Malarstwo, Armand Bartos Jr. studio, Nowy Jork
2002 - To było tak... Obrazy z kolekcji Barbary i Andrzeja Bonarskich, Muzeum Narodowe w Warszawie - Królikarnia, kurator Radosław Mleczko, Warszawa