Rafał CHOJNOWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy: 422
Run, 2011
olej, płótno; 160 x 180 cm;
sygn. p.d.: R. CHOJNOWSKI;
olej, płótno; 160 x 180 cm;
sygn. p.d.: R. CHOJNOWSKI;
na odwrocie opis autorski: RAFAŁ CHOJNOWSKI / "RUN" / 2011 / OLEJ NA PŁÓTNIE / tel. 698625700