Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy: 158
Pejzaż z mokradłami
olej, tektura; 49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI ( ołówkiem)