Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)
Nr katalogowy: 137
Zima w lesie
olej, płótno naklejone na tekturkę;
22 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Grubiński
sygn. l. d.: J. Grubiński