Nr katalogowy: 10

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 10

Skałka [Widok na kościół Paulinów na Skałce w Krakowie, Drzewa nad wodą], ok. 1907

akwaforta, papier; 25 x 27,5 cm (odcisk płyty);
poniżej ryciny sygn. p. d.: Jan Rubczak (ołówkiem)