Nr katalogowy: 9

Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)

Nr katalogowy: 9

Wilno - Stare Obserwatorium

akwaforta, papier; 26,5 x 20 cm (odcisk płyty);
poniżej ryciny sygn. l. d.: Zofia Stankiewicz (ołówkiem),