Nr katalogowy: 833

Nr katalogowy: 833

Ikona - Głowa Jana Chrzciciela (?)

olej na desce, gładzonej od spodu dłutem;
blacha mosiężna, srebrzona, trybowana; szkiełka;
Rosja, XVII/XVIII w.