Ildefons HOUWALT (1910-1987)
Nr katalogowy: 409
Kompozycja z księdzem i wagą, 1950-60
olej, płótno;
79,5 x 58,5 cm;
olej, płótno;
79,5 x 58,5 cm;
na odwrocie napis potwierdzający autentyczność pracy: (olej.) Wykonał Ildefons Houwalt / w latach ok. 1950/60 rok / "Kompozycja z Księdzem i wagą" / potwierdzam Barbara Houwalt 1991 r; oraz nalepka z informacją o pracy.
Praca wystawiana i reprodukowana:
Wojciech Szafrański, Ildefons Houwalt. Malarstwo, Muzeum Regionalne w Wągrowcu, 22.02. - 30.03. 2008, s. 17;
Wojciech Makowiecki, Wojciech Szafrański, Ildefons Houwalt, nie-zapomniany, Galeria Miejska Arsenal, Poznań 20.01. - 01.02. 2009, s. 20.