Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy: 405
Radosna etiuda, 2000
olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
olej, płótno; 61 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE/ „RADOSNA ETIUDA”/ OLEJ 2000