Rudolf PRIEBE (1889-1964)
Nr katalogowy: 154
Łódź
olej, płyta; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Priebe
olej, płyta; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Priebe
na odwrocie drukowana nalepka z interesującymi szczegółami dotyczącymi życia artysty, w tym podana data śmierci wcześniej w literaturze aukcyjnej nieznana: Rudolf Priebe 1889 Schulakowo/Kiew - 1964/ Hamburg/ Akademie Breslau / Polen bei Busch und Kaempffe / Akademie Műnchen bei Herterich