Nr katalogowy: 129

Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1936)

Nr katalogowy: 129

Bukiet kwiatów, ok. 1930

olej, płyta;
74 x 154 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Zawadziński