Ignacy PINKAS (1888-1935)
Nr katalogowy: 127
Kościoły św. Wojciecha i Mariacki w Krakowie
olej, tektura;
50 x 25 cm;
sygn. l. d.: Ign Pinkas
50 x 25 cm;
sygn. l. d.: Ign Pinkas