Nr katalogowy: 835

Nr katalogowy: 835

Niciak - kaseta na robótki damskie

drewno sosnowe (spód), orzech, jesion,
dąb, intarsje owocowe; mosiądz, stal;
15 x 52 x 41 cm. Europa Środkowa, lata 90. XIX w.