Nr katalogowy: 620

Nr katalogowy: 620

Amfora neorenesansowa z dekoracją groteskową i uchwytami - hermami

majolika, szkliwo cynowe, farby wysokich temperatur,
koperta ołowiowa;nie sygnowana.
Włochy, nieokreślony warsztat - atelier, XIX/XX w.