Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)
Nr katalogowy: 415
Wyścigi, 1969
olej, płótno;
66 x 81 cm;
olej, płótno;
66 x 81 cm;
sygn. i dat. śr. d.: J. Korolkiewicz 1969
na odwrocie napis autorski: Józef Korolkiewicz / WARSZAWA 33/ ul. Poselska 19