Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Nr katalogowy: 401
I powołał go Ojciec, 2003
akwarela, papier;
57 x 44 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak/ 2003; napis w l. g. rogu: i powołał go Ojciec
Praca reprodukowana w Albumie z wystawy: 25 Artystów Janowi Pawłowi II na 25-lecie Pontyfikatu, BWA Zamek Książ, Wałbrzych 2003