Nr katalogowy: 162

Stanisław PORAJ-FABIAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 162

XXV Rocznica powstania Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Krakowie, 1910

olej, tektura naklejona na sklejkę;
96,5 x 62 cm; sygn. i dat. p. d.:
St. / Fabijański / Kraków, l. d. dat.: 1910