Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy: 159
Skrzypek i dziewczyna
olej, płótno; 70,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: W Wodzinowski
sygn. l. d.: W Wodzinowski