Stefania MORAWSKA-ORDYŃSKA (1882-1968)
Nr katalogowy: 137
Kwiaty w wazonie
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: St. Ordyńska
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: St. Ordyńska
Na odwrocie nalepka ART & ARTISTES POLONAIS z Paryża